BAŞKAN ARSLAN’DAN YENİ KAYMAKAMA ZİYARET

02 Ocak 2017 Pazartesi, 13:15


Başkan Arslan’dan yeni kaymakama ziyaret

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli’ye yeni atanan Kaymakam Onur Özaydın’ı makamında ziyaret etti.

Yeni görevine başlayan Kaymakam Onur Özaydın’a ilk ziyaret Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan tarafından gerçekleşti. Başkan Arslan Kaymakam Özaydın’a hayırlı olsun dileklerini iletirken, “İlçemiz her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir.

İlçemizin gelişmesine ve büyümesine katkı sunan sizden önceki kaymakamlarımızın emekleri büyüktür. İnşallah sizinle birlikte ilçemize önemli katkılar ve eserler bırakacak güzel hizmetlere birlikte imza atacağız. Sizinle birlikte çalışmaktan onur duyacağım. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmaktan onur duyacağım” dedi.

KAYMAKAM: ÖZAYDIN HİZMET İÇİN BURADAYIZ

Başkan Arslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Özaydın, “Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.Önceliğimiz ülkemize hizmet bizim için ülkemizin her yeri hizmet etme noktasında aynıdır. Daha önce başka kentlerde halkımıza hizmet etmek için mücadele ediyorduk.

Şimdi Çameli’ye hizmet için buradayız. Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
mobilsikisleri.com