BÜYÜK GÜNE HAZIRLANIYOR

27 Ekim 2016 Perşembe, 17:05

 

Türkiye’nin En Uzun Off-Road Pisti Büyük Güne Hazırlanıyor

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Türkiye’nin en uzun off-road pisti, 30 Ekim Pazar günü Cumhuriyet Bayramı gösterileri ile kapılarını dünyaya açıyor. Yoğun hazırlıkların devam ettiği Saruhanlı Mahallesi’ndeki 43 bin metrekarelik dev pistte, off-road araçları kupa mücadelesinde zafere ulaşmak için yarışacaklar.

off-road4

Merkezefendi off-road pistindeki yarışların startı muhteşem bir şölenle verilecek. Denizlili yarış severlerin de bu heyecana tanıklık edeceği büyük şölen öncesinde Saruhanlı Mahallesi’ndeki off-road pistinde hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yarışta off-road araçları, kupa mücadelesi için kıyasıya bir rekabet içerisinde dev pistte bulunan 6 adet kum tepesini aşacaklar. Zirveden aşağı sert bir iniş yapan araçlar önlerine gelen tahterevalliyi geçip çamur deryasına batacak ve su geçişlerini kullanarak Merkezefendi’de şampiyonluğa uzanmaya çalışacaklar.off-road7

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN VATANDAŞLARA DAVET

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla birlikte büyük bir şölene dönüşecek off-road yarışlarına tüm Denizli’lieri davet ettiği konuşmasında: “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemize kazandırdığımız Türkiye’nin en uzun off-road pistinin açılışını Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla birlikte büyük bir coşku içerisinde gerçekleştireceğiz.off-road6

Off-road yarışları uluslararası alanda önemli bir yere sahip. Biz bu pistle Merkezefendi’nin kapılarını dünyaya açmayı hedefliyoruz. Heyecanımızın ikiye katlandığı bu görkemli açılışa tüm Merkezefendili ve Denizli’li hemşerilerimizin tanık olmasından büyük mutluluk duyacağız” dedi.

YARIŞSEVERLERE SERVİS İMKÂNI

Merkezefendi Belediyesi, Saruhan Mahallesi’ndeki dev açılışa katılmak isteyen yarış severlere servis imkânı sunacak. Gazi İlkokulu ve Pamukkale Üniversitesi ana giriş kapısından saat 09:00 ila 12:00 arasında servisler Saruhanlı Mahallesi’ne hareket edecek. Büyük şölen saat 11.00’de başlayacak.

off-road5
offroad1
off-road3

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
mobilsikisleri.com