DENİZLİ SEVİYE OKULLARI

01 Eylül 2016 Perşembe, 20:38

logo

 

 

 

SEVİYE OKULLARI

Şirketler topluluğumuzun bünyesinde 1993 yılında faaliyetlerine başlayan MEGA MAT-FEN Dershanesi markasıyla eğitim yayıncılığı sektörüne girerek alanını genişletmiştir. Daha sonra şirketler topluluğumuza çok sayıda eğitim yayınları markasının katılımıyla okul öncesinden üniversiteye uzanan geniş bir Seviye Dergisi Dershaneleri markasıyla eğitim kurumlarına dönüştürmeyi başarmış ve bu başarısını Özel Seviye Kolejleri ile okul eğitimine taşımıştır.

Öğrenimi etkin kılmak amacıyla bugüne kadar birçok kuram, model, strateji, yöntem, teknik geliştirmiştir. Eğitim – Öğretim aşamasında bütün sınavların başarısını 22 yıldır sürdürmektedir. Seviye Dershaneleri’nin başarısının temelinde, dünyadaki gelişmeleri izlemek ve bu gelişmeler doğrultusunda uygulamalar yapmak vardır. Dünyadaki en çağdaş eğitim modellerinin ülkemizdeki ilk uygulayıcısı olan Seviye Dershaneleri, Tam Öğrenme Modeli ile eğitimdeki tüm sınavlarına hazırlık sürecine yepyeni bir soluk getirmiştir.

Çağdaş Atatürkçü değerleri benimsemek ve eğitim yapılandırmasını bu değerler üzerine kurmak, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştirmek ve her öğrenciyi birey olarak kabul etmek, Ülke refahına katkıda bulunmak üzere, her öğrencinin kişisel yetenek ve gereksinimlerine uygun alanda okul eğitimi yapabilmelerini mümkün kılmaktadır.

Eğitim – Öğretim de hazırlık sürecini bilimsel bir altyapıya oturtan ve sektörde ortak bir bilinç yaratan, Seviye Dergisi Dershanelerini Denizli Şubesine girişimi ile Denizli’de ilk kez Özel Denizli Seviye Koleji kurulmuştur. Yayınları ve Dershaneleriyle ulusal marka haline gelen Seviye Eğitim kurumları, Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve eğitim – öğretim de deneyimini aktarmak üzere okullaşma süreci başlatmıştır. Toplamında kaliteyi benimsemiş, sektöründe örnek ve lider kuruluş olmuştur.

Özel Denizli Seviye Koleji deneyimli ve alanında yetkin kadrosu ile 2015 – 2016 eğitim ve öğretim döneminde hizmetlerine başlamıştır. Yaşam Kent Özel Seviye Kolejinde başarıyı keşfetmekle başlayan süreç öğrencilerin yaşamına yön verecek özellikleri beraberinde getirecektir. Özgüveni gelişen öğrenciler, çevreye uyumlu iletişim içine girecektir. Yaratıcılıklarını ortaya koyacaklar, ürettikçe sorumluluk alacaklardır. Deneyimleri zenginleştikçe bilinçli ve sağduyulu bireyler olacaklardır. Özel Denizli Seviye Kolejinde aldıkları eğitim ve öğretimle onlar yaşamın nesnesi değil öznesi olmaya hazırdırlar.

Şirketler topluluğumuzun bünyesinde 1979 yılında faaliyetlerine başlayan Özgün Matbaacılık 1981 yılında Özgün Matbaacılık markasıyla eğitim yayıncılığı sektörüne girerek faaliyet alanını genişletmiştir.Daha sonra şirketler topluluğumuza çok sayıda eğitim yayınları markasının katılımıyla okul öncesinden üniversiteye uzanan geniş bir eğitim yayıncılığı yelpazesine ulaşmıştır.

Şirketler toplulugumuz eğitim yayıncılığını Seviye Dergisi Dersaneleri markasıyla eğitim kurumlarına dönüştürmeyi başarmış ve bu başarısını Seviye Okullarıyla okul eğitimine taşımıştır. Çağın aklın ve bilimin ışığında eğitim öğretim sürecine katkıda bulunan anlaşıyımız,eğitim sistemimizin önemli mihenk taşlarından biri olmayı amaclamıstır.Bu sürece katkısı bulunan Seviye Dergisi Dershanelerinin Denizli şubesinin girişimiyle Denizli de  İlk kez Seviye Okulları kurulmuştur. Yayınları ve dershaneleri ile ulusal marka haline gelen Seviye Eğitim Kurumları, Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve eğitim deneyimini aktarmak üzere okullaşma süreci başlatmıştır.
Denizli Seviye Okulları deneyimli ve alanında yetkin kadrosu ile 2015-2016 eğitim öğretim Döneminde hizmetlerine başlamıstır. Yasamkent Seviye Okullaları’nda basarıyı keşfetmekte başlayan süreç öğrencilerin yaşamına yön verecek özellikleri beraberinde getirecektir.
Özgüveni gelişen öğrenciler ,çevreyle uyumlu iletişim içine girecektir.Yaratılıcıklarını ortaya koyacaklar,ürettikçe sorumluluk alacaklardır. Deneyimleri zenginleştikçe bilinçli ve sağduyulu bireyler olacaklardır.
Denizli Seviye Okulları’nda aldıkları eğitim ve öğretimle onlar yaşamın nesnesi değil öznesi olmaya hazırdırlar artık!

Hedefimiz

“Aklın ve Bilimin Işığında Eğitim” felsefesi temelinde okul öncesi eğitimden üniversiteye kadar nitelikli eğitim veren, çağın gerektirdiği her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimi sağlayan, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş eğitim veren dinamik bir okul olmaktır.

Eğitim İlkelerimiz

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “ülkemizin çağdaş uygarlıklar seviyesinin üstüne çıkması” düşüncesini gerçekleştirmek, en önemli ülkümüzdür. Bu ülkü doğrultusunda Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, ulusal ve evrensel değerlerin bilincinde, bilimsel, demokratik, laik, milliyetçi, insan hak ve özgürlüklerini temel alan bir eğitim anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Bu anlayış çerçevesinde en önemli amaçlarımız; yaratıcı, eleştirel düşünen demokrasi bilinci yerleşmiş, adalet duygusu gelişmiş, doğaya saygılı, çevre bilinci kazanmış, ileri görüşlü, vatanını seven, teknolojiyi en üst seviyede kullanabilen, en az bir yabancı dili etkin biçimde konuşabilen, akademik başarının yanı sıra bilim, spor ve sanat dallarında başarı gösterebilen, bilgiyi öğrenmekle kalmayıp etkin bir şekilde kullanabilen, yeni bilgiler üretebilen, disiplini ve başarıyı yaşam tarzı haline getiren insanlar yetiştirmektir.

SEVİYE OKULLARI TEKNİK TASARIM ATÖLYESİ
TEKNİK TASARIM (1)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz