“SADECE ÇAL’IN DEĞİL HEPİMİZİN GURURU”

26 Aralık 2016 Pazartesi, 17:12

 

MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, ” Akcan sadece Çal’ın değil hepimizin gururu” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Yönetimi, Çal’ın MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı ziyaret etti. Akcan, ziyaret için MHP ekibine teşekkür ederken, MHP İlçe Başkanı İsmail Cirit ise, “Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz ve başarılı bulduğumuz başkan, sadece Çal’ın değil, hepimizin gururu” dedi.

“BAŞARI DİLEMEK İSTEDİK”

MHP Pamukkale İlçe Yönetimi, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti. İlçe Başkanı İsmail Cirit, “MHP, 2014 yerel seçimlerinde Denizli’den sadece Çal’da başkan çıkarmayı başardı ve Fethi Akcan’ın üzerine büyük sorumluluk düştü. Yaşanılan süreçte, Fethi Akcan çalışmalarıyla sadece Çal’ın değil, hepimizin gururu olmuştur. Ekibimle birlikte Başkan Akcan’ı ziyaret edip, başarı dilemek istedik. Çal’ı tarım kenti yapmak için gece gündüz çabalayan başkanımızı bir kez daha kutluyoruz” dedi.

Çal Belediye Başkanı Akcan ise, ziyaretlerinden dolayı MHP Pamukkale İlçe Yönetimi’ne teşekkür etti, “Çal’da hiçbir siyasi ayrım yapmaksızın çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana hep vurguluyorum; Çal’da yaşayan herkes aynı sokağın çocuklarıdır ve kardeştir. Bende göreve geldiğim gün, yakamdaki parti rozetini çıkardım. Her siyasi düşünceye sahip Çal halkını en iyi şekilde temsil etmeye, onların bana verdiği yetkileri en verimli şekilde kullanmak için elimden geleni yapıyorum” dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
mobilsikisleri.com