YENİMAHALLE’DE BÜYÜK AÇILIŞ

10 Kasım 2016 Perşembe, 19:57

Merkezefendi Belediyesi’nin Yenimahalle’ye kazandırdığı kapalı pazaryeri ile anaokulunun açılışı 12 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak. 2 milyon TL yatırımla inşa edilen kompleksin açılış törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katılacak.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Yenimahalle’ye dev bir kompleks kazandırıldı. 2 Milyon TL’lik yatırımla 2 bin metrekare alan üzerindeki kompleks projenin içerisinde kapalı pazaryeri, işyerleri ve Yenimahalle, İlbade, Alpaslan ve Gümüşçay Mahallelerine hizmet veren 6 derslikli bir anaokulu yer alıyor. Şimdilerde miniklerin eğitimi için tam donanımlı hazırlanan anaokulunun 148 öğrencisi bulunuyor.2

Merkezefendi Belediyesi’nin Yenimahalle’ye kazandırdığı dev kompleksin açılışı hafta sonunda gerçekleşiyor. 12 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak olan açılış törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katılacak.

DCIM101MEDIADJI_0007.JPG

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN DAVET

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizlilileri büyük açılışa davet etti. Başkan Subaşıoğlu, “Yenimahallemize büyük bir projemizi kısa bir zaman önce kazandırdık. Şuanda Yenimahalle kompleksimizde bu mahallemiz ile birlikte İlbade, Alpaslan ve Gümüşçay Mahallelerimize hizmet veren bir adet anaokulumuz, kapalı pazaryerimiz ve işyerlerimiz var. Dev kompleksimizin açılışına Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci de teşrif edecek. Bu büyük günümüzde Denizlili ve Merkezefendili hemşerilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

DCIM101MEDIADJI_0009.JPG

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
mobilsikisleri.com