30 Aralık 2016 Cuma, 15:55
tülay pay
tülay pay tulaypayy@hotmail.com Tüm Yazılar

YILBAŞI MODASI İÇİN…

Yeni yıla sevdiğiniz insanlarla, mutlu olduğunuz bir yerde, rahat ve güzel hissettiğiniz kıyafetler giymiş ve hoş bir makyaj yapmış olarak girmenin keyfi bir başkadır.

Uygun fiyatlara, ünlü tasarımların benzerlerini almak mutlu ediyor.

Vitrinlerde gördüğümüz, stilimizi belirleyip alacağımız ürünleri bilinçli seçerek hem paramızı gereksiz harcamamış hem de giyilmeyen bir sürü giysiyle dolabımızı doldurmuş olmayacağız diye düşünüyorum.

Yılbaşı akşamı ne giysem diye hepimiz düşünmeye başladık ya da şimdiden hazır .Yeni yıl kombini olarak siyah renk en çok tercih edilecek gibi .

Gelin siyahın yanında açık tonlarda bu yılın vazgeçilmezi kadife  elbiselerle kombin yapalım. Çok daha şık, altın tonlarında ayakkabı, mini  çantamız, koyu renk olarak bordo ve yeşil tonları kullandıysak metalik renk aksesuarlarla tamamlayabiliriz.

Payetlerde vazgeçemediğimiz yılbaşı kıyafetlerinden. Makyajımız ise  sade.  Boynumuza örgü ip bağlardık. Bu trend geri döndü, adı choker  ve uzun  kolye ile daha şık duruyor.

Kıyafetimizi tamamlayan bu detayı unutmayalım derim.

İster evde ister dışarıda kutlayalım dileklerimizi bir mucize bekler gibi içten söylemenin enerjisine inanalım ve  içimizden bir ses bunların hepsi olacak desin mutlu yıllar.

TÜLAY  PAY

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
mobilsikisleri.com