DOLAR 8,55770.06%
EURO 10,16280.19%
ALTIN 499,400,54
BITCOIN 3433150,88%
Denizli
30°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
X
Denizli OSB’de Markalaşma Turqualıty ve İhracat Destekleri Anlatıldı

Denizli OSB’de Markalaşma Turqualıty ve İhracat Destekleri Anlatıldı

ABONE OL
14.03.2018 14:08
Denizli OSB’de Markalaşma Turqualıty ve İhracat Destekleri Anlatıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve T.C. Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile düzenlenmiş olan “MARKALAŞMA – TURQUALITY ve İHRACAT DESTEKLERİ” konulu seminer gerçekleştirildi.

T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kılıçkaya tarafından sunulan seminere, Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu ve çok sayıda sanayici katıldı.

Seminer, Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş’ın açılış konuşmasının ardından şehitlerimiz anısına Saygı Duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

 

Turquality Nedir?

Mehmet Ali Kılıçkaya, “Turquality, uluslararası markalaşma potansiyeli olan firmalarımızın, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla küresel bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk Malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş bir marka destek programıdır.” dedi.

Ayrıntılı Bilgiler Aktarıldı

Seminerde, Marka, Patent ve Tescil, Mal İhracatına Yönelik Destekler, UR-GE Desteği, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Destekleri, Tasarım ve Ürün Geliştirme Destekleri konularında ayrıntılı bilgiler verildi.Seminer, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu’nun Mehmet Ali Kılıçkaya’ya çiçek ve plaket takdim etmesi ile son buldu.

Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz,MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk,Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan,Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Künye