DOLAR 8,54790.84%
EURO 10,13710.92%
ALTIN 497,860,80
BITCOIN 3335954,97%
Denizli
32°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
X
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararlar’ Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yapılan atamalarda Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz görevine atandı.

GÖREVDE İKEN NEDEN TEKRAR ATANDI?

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un görevinde iken asaleten atama yapılmasının nedeni Müdür Oğuz, kadrosunun Ankara Personel Genel Müdürlüğü’nde bulunması ve Milli Eğitim Bakalığı’nda açık bulunan Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü doldurulması olarak açıkladı.

MAHMUT OĞUZ KİMDİR?

Burdur´ da doğdu. İlk ve Ortaokulu Burdur-Yeşilova’da, Ortaöğrenimini Adana Erkek Lisesinde tamamladı. Daha sonra Adana Eğitim Enstitüsü Matematik bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Lisans Tamamlama Programına katılarak mezun oldu.

Sırasıyla;  Denizli Tavas İmam Hatip Lisesi öğretmenliği, Niğde Ulukışla Eminlik Ortaokulu Müdürlüğü, Denizli Kale Lisesi Müdür Yardımcılığı, Denizli Kale Ortaokulu Müdürlüğü yaptı. Denizli Çardak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü, Denizli Belediyesi Başkan Yardımcılığı ve Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 

  Milli Eğitim Bakanlığı Özel Kalem Müşavirliği ve Denizli Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulundu.

 Bakanlığımızca çeşitli eğitim semineri ve hizmet içi kurslarına katılmıştır. Milli Eğitim Bakanı,   Genel Müdür, Vali, Belediye Başkanı, Kaymakam tarafından verilmiş çok sayıda takdir ve teşekkürü vardır.   

 14.05.2014 tarihinde, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Künye