DOLAR 8,2827-0.43%
EURO 9,9964-0.03%
ALTIN 482,941,12
BITCOIN 470659-1,46%
Denizli
22°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
X
Yeni Nesil Koleji

Yeni Nesil Koleji

ABONE OL
21.03.2020 16:40
Yeni Nesil Koleji
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Yeni Nesil Koleji

Yeni Nesil Koleji

Genel Anlamda Yeni Nesil Koleji

Gelecek yeni nesilde kavramıyla yola çıkarak, ailesine, vatanına milletine ve değerlerine bağlı; ahlaklı bireyler yetiştirmek. Kendine güven, motivasyon, çaba gösterme, sorumluluk sahibi olma, inisiyatif kullanma, sebat gösterme, başkalarını ve yaptığı işi önemseme, takım çalışması, sağ duyulu olma, ve problem çözme becerilerinin olduğu geniş bir deneyim yelpazesi sunmak.

Maksimum 15 kişilik butik sınıflar

Öğretmenler çocukların ihtiyaçlarının farkına varılabilir. Her bir öğrencinin kendini göstermesi ve öğrenciye fırsat sunarken , performansını yükseltir. Ayrıca kişisel ilgi öğrenci başarısını beraberinde getirir; derslere ilgisini arttırır

Ölçme ve değerlendirme sistemi

Tüm öğrenciler ölçme ve değerlendirme aşamasından geçirilir. Öğrenciyi genel anlamda tanımak ve potansiyel başarıyı ortaya çıkarmak ve yükseltmek amacıyla, öğrencinin eğitim ihtiyaçları tespit edilerek, öğrenciler sınıf seviyesine yükseltilmeye çalışılır.

Deneyimli genç kadro

Eğitim sektöründe öğrenci öncelikle öğretmenini sever ve iyi iletişim kurabilirse taşların bir kısmı yerine oturmuş sayılır.
Bu yüzden kadromuz sektöründe deneyimli, öğrenci psikolejisini anlayabilen, seçilmiş  ve genç  eğitimcilerimizden  oluşmaktadır

Öğrenci takibi ve e-okul sistemi

İnternet tabanlı sistemimizle velilerimize verilecek olan şifrelerin kullanılmasıyla öğrencinin tüm bilgilerine  ulaşmayı sağlanmaktadır. Veli-Okul ve öğrenci üçgeninde; sınav sonuçları, devamsızlık, takviye kursları, ödev takibi vb. konularda her an bilgiye ulaşabilir, velilerimiz aynı zamanda öğretmenlerle iletişim kurabilirler.

[highlight]Yeni Nesil Kolejinden Fiyat Teklifi İsteyin[/highlight]

[box type=”success” ][contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Web Sitesi’ type=’url’/][contact-field label=’Teklif İsteğinin Detaylerı’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Telefon Numarası’ type=’text’ required=’1’/][/contact-form]

[/box]

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.