DOLAR 8,29210.22%
EURO 10,11430.73%
ALTIN 489,120,14
BITCOIN 463684-3,03%
Denizli
24°

AÇIK

20:18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
X
ADM Elektrik Dağıtım Hizmetlerine Devam Ediyor

ADM Elektrik Dağıtım Hizmetlerine Devam Ediyor

ABONE OL
29.06.2017 12:49
ADM Elektrik Dağıtım Hizmetlerine Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın, Denizli ve Muğla illerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ADM Elektrik Dağıtım, faaliyet bölgesinde yaklaşık 3 milyon kişiye hizmet veriyor. 2016 yılında 3 ilde toplam 208 milyon TL tutarında yatırım yapan şirket, 2017 yatırımlarını artırdığı teknik kapasite ve bütçe ile hızla sürdürüyor.

ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel

ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel

ADM’nin Parolası:Tüketicilere Kaliteli ve Kesintisiz Hizmet

Şirketin gerçekleştirdiği teknik alt yapı yatırımları ve teknolojik projeler hakkında bilgi veren ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel “Tüketici memnuniyeti yatırım ve hizmetlerimizde odaklandığımız ana konudur. Öncelikle elektriği güvenilir, kesintisiz ve ekonomik maliyetlerle tüketicilerimize sunmayı amaçlıyoruz. Tüketici taleplerine istinaden geçtiğimiz yıl yatırım çalışmalarımızda, mevcut elektrik dağıtım şebekemizin yenilenmesine ağırlık verdik.” dedi.

Yüksel: “Yatırım Elimiz Her Noktaya Ulaşıyor”

Yeni kurulan elektrik dağıtım tesislerinin, tüketicilere en iyi hizmeti verecek şekilde projelendirildiğini ve yenilenecek enerji nakil hatlarında kullanılan teknik malzemenin yüksek kaliteli, uzun ömürlü olacağını vurguladı. Yüksel, “Yatırım çalışmalarımız kapsamında Coğrafi Bilgi Sistemi ile beraber, amacımız uzun vadeli gereksinimleri öngörebilmek. Detaylı analizler yapmaya olanak sağlayan ileri teknoloji planlama yazılımları kullanıyoruz. Yatırım bölgelerimizdeki tüketici ihtiyaçlarındaki coğrafi, iklimsel ve şehirleşme düzeyindeki farklılıklar da projelerde belirleyici olsa da şirketimizin yatırım eli her noktaya aynı hassasiyet ile uzanıyor.” dedi.

2017’de Buldan’da Yatırımlar Hızla Devam Edecek

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde devam eden yatırım çalışmalarına da değindi. Yüksel, “Şu an hizmet verdiğimiz 3 ilde yatırım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Buldan ilçemizde de artan bütçe ve teknik kapasite ile şekillendirilen 2017 yatırım planlarımız uygulanıyor. Şu an Gölbaşı Mahallesi ve Hasanbeyler Mahallesi’nde mevcut havai hatlarımızın yenileme çalışmaları devam ediyor. Yatırım ve bakım çalışmalarımızı eş zamanlı yürüten Buldan İşletme Şefimiz Mustafa Kurşuncu’ya ve özverili saha çalışanlarımıza teşekkür ederim. Yeni yatırımlarla güzel ilçemize sağlanan hizmetin ve enerjinin kalitesi yükselecektir.”

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.