fbpx
  • CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • Denizli 12° AÇIK
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI

ANAgs 17:00 BYAfb

ADHgs 17:00 KALfb

AAİgs 20:00 AWAfb

MUNgs 21:00 SSUfb

AGHgs 17:30 KHOfb

ASDgs 19:45 UMMfb

LKWgs 19:45 AKHfb

MBKgs 15:00 FKZfb

ZHEgs 10:00 ASTfb

CASgs 11:00 SHKfb

KASgs 11:00 KYZfb

TOBgs 15:00 TARfb

BALgs 22:45 NEWfb

NAHDgs 16:30 MORfb

JSKgs 18:00 CBAfb

RAMgs 17:00 ALSfb

SHAgs 19:30 AALfb

CDHPgs 0 - 5 MOTfb

SHBgs 17:40 DHfb

AAJgs 19:40 QUAfb

KSCgs 16:00 KZMfb

BRGgs 18:30 ASAfb

EBCgs 17:00 MOBfb

COPgs 2 - 3 TEMfb

DEVAgs 16:30 NUBfb

NORgs 22:00 BLRfb

FRAgs 23:00 AVfb

MKEgs 19:30 TSfb

CPFCgs 23:00 NUFCfb

VİDgs 23:00 LEVfb

WOLgs 22:30 BREfb

STRSgs 23:00 RENfb

ASEgs 22:45 RCSCfb

CLGgs 0 - 2 GREfb

BRENgs 22:45 QPRfb

FLEgs 22:45 SUNfb

CHIgs 23:00 LECfb

STPgs 20:30 OSBfb

SVDgs 20:30 BTSVfb

FCTgs 22:00 RKCfb

CAMgs 20:45 FCDBfb

TOSgs 20:45 NACfb

VOLgs 23:00 ALMRfb

HELgs 23:00 PSV(A)fb

RFCgs 21:00 OBfb

FCPFgs 22:00 FCFfb

FTLZgs 1 - 1 GECfb

GREgs 0 - 0 CRFfb

FFCgs 0 - 0 BFCfb

FACgs 20:30 BWLfb

FAK(A)gs 20:30 SVLfb

SVHgs 20:30 GAKfb

KSVgs 20:30 SKUAfb

FCDgs 20:30 FCL fb

TRAgs 22:55 BTNfb

CARPgs 1 - 2 CDUCfb

DYJgs 1 - 1 CRVGfb

JUNgs 2 - 1 ULCfb

FCLgs 20:00 FCMfb

UFCgs 22:00 PSEfb

SİBgs 20:00 NKSBfb

FKPgs 20:00 SKSOfb

WPgs 20:00 KSCfb

GZgs 22:30 PSfb

UEgs 21:00 SCVfb

MVİgs 13:00 BGOfb

CUNgs 16:00 FSEfb

UHYgs 13:00 PGLfb

SGSgs 16:00 FCTfb

UANLgs 1 - 3 DCAfb

CFPgs 0 - 1 UNAMfb

CCPgs 0 - 0 CSAfb

RSCgs 22:00 AURfb

AREgs 22:00 NPOfb

TTEgs 10:35 GHZfb

JSSgs 14:35 MHFCfb

KMSKDgs 22:00 CBKVfb

FCHgs 20:30 FAfb

KIFgs 21:00 VENfb

BBORgs 20:00 USCOfb

USOFgs 20:00 BPFCfb

CUSgs 20:00 FCVBfb

LYDUgs 20:00 SCBfb

SBRCgs 22:00 USBfb

SLFCgs 22:00 FCSfb

AARgs 21:00 FCWfb

KRIgs 21:00 SLOfb

FCWgs 22:00 GCZfb

FCSgs 22:00 XAMfb

GKSLgs 19:40 LKSLfb

KSMLgs 19:40 OSKOfb

ALCgs 21:00 GIRfb

MAGgs 23:00 LUGfb

NOTgs 22:45 WLDSfb

Denizlispor, Turgutluspor maçının hakemi belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Denizlispor'un Turgutluspor'u ağırlayacağı maçta Kadir Sağlam düdük çalacak.

Denizlispor, Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçında 24 Kasım Salı günü Turgutluspor ile Denizli Atatürk Stadı’nda 14:30’da başlayacak mücadelede karşılaşacak. Maçta Kadir Sağlam düdük çalacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası’nın 4. Tur müsabakalarında görev alacak hakemleri resmi internet sitesinden duyurdu. Kupada 4. tur programı ve müsabakalarda görev alacak hakemler şu şekilde:

24 Kasım Salı
13.00 Gençlerbirliği – Kırşehir Belediyespor: Murat Erdoğan
14.30 Ankaraspor – Muğlaspor: Oğuzhan Çakır
14.30 Boluspor – Kahramanmaraşspor: Şevket Teker
14.30 Denizlispor – Turgutluspor: Kadir Sağlam
17.00 Fatih Karagümrük – Esenler Erokspor: Çağdaş Altay
19.00 Adanspor – Sakaryaspor: Erkan Kutlu
19.00 Bursaspor – 1922 Konyaspor: Yakup Özhan
21.00 Fenerbahçe – Sivas Belediyespor: Sarper Barış Saka

25 Kasım Çarşamba
13.00 Bandırmaspor – Darıca Gençlerbirliği: Ahmet Turan Timuroğlu
13.00 Tuzlaspor – Sultanbeyli BLD: Oğuzhan Uğurlu
13.00 Ankara Keçiörengücü – Kocaelispor: Bayram Başkan
13.00 Yeni Malatyaspor – Etimesgut BLD: Onur Özütoprak
14.30 İstanbulspor – Tarsus İdman Yurdu: Davut Dakul Çelik
14.30 Eskişehirspor – GMG Kastamonuspor: Ömer Faruk Turtay
14.30 Altınordu – Çorum FK: Alper Akarsu
15.00 Atakaş Hatayspor – Karacabey BLD: Kutluhan Bilgiç
17.00 Gaziantep FK – Serik BLD: Mustafa Kürşad Filiz
19.00 Antalyaspor – Pendikspor: Direnç Tonusluoğlu
19.00 Adana Demirspor – Afjet Afyonspor: Alpaslan Şen
21.00 Çaykur Rizespor – Uşakspor: Emre Malok

26 Kasım Perşembe
13.00 BB Erzurumspor – Ankara Demirspor: Bülent Birincioğlu
15.00 Kasımpaşa – 24 Erzincanspor: Hakan Ceylan
17.00 Kayserispor – Hekimoğlu Trabzon: Yiğit Arslan
19.00 Konyaspor – Manisa FK: Ramazan Keleş
21.00 Göztepe – Kırıklarelispor: Alper Çetin

    YORUMLAR

    En az 10 karakter gerekli

    Sıradaki haber:

    Mesanovic ve Leismann Gaziantep FK maçı öncesi konuştu

    Deda Haber 'e üye olun

    Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

    Deda Haber 'e giriş yapın

    Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.