DOLAR 8,56580.1%
EURO 10,11710.04%
ALTIN 494,970,14
BITCOIN 315749-4,31%
Denizli
31°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
X
Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları  Denizli’de

Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları Denizli’de

ABONE OL
03.03.2020 10:23
Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları  Denizli’de
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakalarına Denizli ev sahipliği yapacak. 4-5-6 Mart tarihlerinde Gümüşler’de bulunan Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu ile Dokuzkavaklar’da bulunan Hasan Güngör Salonunda oynanacak maçlarda 16 takım mücadele edecek.

İLK İKİ TAKIM FİNALE

 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleşecek müsabakalarda iki grupta sekizer takım yer alırken, gruplarını birinci ve ikinci bitiren takımlar finale gitmeye hak kazanacak. Organizasyona ev sahipliği yapacak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde hazırlıklar tamamlanırken, İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, tüm takımlara başarılar diledi, sporseverleri maçları izlemeye davet etti.

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH 04-05-06 MART 2020
A (V.R.YAZICIOĞLU)B (HASAN GÜNGÖR)
1.​İSTANBUL VAKIFBANK1.SAKARYA VOLEYBOL
2ŞIRNAK CİZRE BLD.2ORDU ÇAMLIK SPOR
3ANKARA KALECİK BLD.SPOR MEKTEBİ3İZMİRSPOR
4.ANTALYA AÇI KOLEJİ4.HATAY ANTAKYA BLD.
C(V.R.YAZICIOĞLU)D (HASAN GÜNGÖR)
1.İZMİR GELİŞİM KOLEJİ1.ANKARA NUMUNE GENÇLİK
2KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK2KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
3YALOVA ÇİFTLİKKÖY BLD.3İSTANBUL FENERBAHÇE
4.ÇORUM VOLEYBOL4.VAN BŞB GENÇLİK SPOR

PROGRAM

TARİHYERSAATTAKIMLARGRSONUÇ
04 MART 2020ÇARŞAMBADENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)​
12:00VAKIFBANKANTALYA AÇI KOLEJİA 
14:00CİZRE BLD.KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİA 
16:30GELİŞİM KOLEJİÇORUM VOLEYBOLC 
18:30OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPORÇİFTLİKKÖY BLD.C 
DENİZLİ (H.GÜNGÖR)12:00SAKARYA VOLEYBOLANTAKYA BLD.B 
14:00ORDU ÇAMLIK SPORİZMİRSPORB 
16:30NUMUNE GENÇLİKVAN BŞB GENÇLİK SPORD 
18:30EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİFENERBAHÇED 
05 MART 2020PERŞEMBEDENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)12:00ANTALYA AÇI KOLEJİCİZRE BLD.A 
14:00KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİVAKIFBANKA 
16:30ÇORUM VOLEYBOLOSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPORC 
18:30ÇİFTLİKKÖY BLD.GELİŞİM KOLEJİC 
DENİZLİ (H.GÜNGÖR)12:00ANTAKYA BLD.ORDU ÇAMLIK SPORB 
14:00İZMİR SPORSAKARYA VOLEYBOLB 
16:30VAN BŞB GENÇLİK SPOREREĞLİ GENÇLİK MERKEZİD 
18:30FENERBAHÇENUMUNE GENÇLİKD 
06 MART 2020CUMADENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)11:00KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİANTALYA AÇI KOLEJİA 
13:00VAKIFBANKCİZRE BLD.A 
15:30ÇİFTLİKKÖY BLD.ÇORUM VOLEYBOLC 
17:30GELİŞİM KOLEJİOSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPORC 
DENİZLİ (H.GÜNGÖR)11:00İZMİRSPORANTAKYA BLD.B 
13:00SAKARYA VOLEYBOLORDU ÇAMLIK SPORB 
15:30FENERBAHÇEVAN BŞB GENÇLİK SPORD 
17:30NUMUNE GENÇLİKEREĞLİ GENÇLİK MERKEZİD 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Künye