• CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • Denizli 33° AÇIK
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI

FKNKgs 1 - 3 PARfb

FKPgs 2 - 0 RADfb

FKCZgs 2 - 0 NOVPfb

MACgs 1 - 0 OFKBfb

CUKgs 2 - 0 FKIfb

FKRNgs 2 - 0 FKMfb

VOZgs 0 - 2 FKRSfb

NASgs 1 - 1 PRSfb

GGOgs 0 - 0 FKHfb

PJBgs 0 - 2 SBUfb

ESTgs 2 - 1 SPHfb

TJKLgs 0 - 3 PLİfb

FCNTgs 1 - 0 FCKfb

ARYgs 0 - 0 AARfb

ASAgs 2 - 2 ASHAfb

FKSTgs 1 - 1 FKRBfb

FKBgs 6 - 0 MBKfb

FCZRgs 0 - 0 FKOfb

FKZgs 3 - 0 FKVfb

FKBGgs 1 - 1 RITfb

JSKAgs 1 - 3 ESSAfb

CBİZgs 0 - 0 USBGfb

ETUNgs 2 - 1 ASSfb

DNTFgs 1 - 0 CHKfb

LOCOgs 1 - 2 TRPKfb

LTIIgs 1 - 1 FLIIfb

FCNgs 1 - 1 VJKVfb

TJKTgs 5 - 1 ELVfb

ZİLgs 5 - 0 STKfb

TLMgs 0 - 1 FKKOfb

MFKDgs 1 - 1 SLTfb

DBBgs 4 - 0 SLBRfb

PODgs 2 - 0 KORfb

SKLgs 3 - 0 MFKfb

RFCgs 0 - 0 NYSfb

FCW(A)gs 2 - 2 FCKfb

KİT gs 0 - 1 SVGRfb

LAUgs 2 - 1 DSVfb

PKKUgs 2 - 3 PK35fb

FCVIgs 1 - 4 SCGfb

REİgs 4 - 1 PEPfb

NJSgs 2 - 1 JAPSfb

KAPgs 1 - 2 PIFfb

SALgs 2 - 2 HJSfb

JZZgs 0 - 0 PALfb

KUFgs 0 - 2 JIPOfb

PSKgs 2 - 3 ROPSfb

WEYgs 3 - 0 DARTfb

BSTNgs 0 - 1 ALTRfb

BREgs 1 - 1 SAMfb

JUVgs 1 - 0 ROM fb

ACMgs 1 - 0 CAGfb

ATAgs 0 - 1 INTfb

NAPgs 1 - 0 LAZfb

SDJFgs 2 - 1 MFKfb

SKBgs 1 - 0 VIFfb

DIFgs 3 - 1 BKHfb

ÖSKgs 1 - 2 FFFfb

LSKgs 0 - 0 HBKfb

GIFSgs 1 - 4 DEGfb

AFCgs 1 - 1 ÖIFfb

ABEgs 0 - 1 RANfb

HIBSgs 2 - 1 KILfb

STMgs 1 - 0 LIVfb

DUTDgs 1 - 1 STJfb

SJKgs 1 - 1 HAKfb

İLVgs 2 - 2 HIFKfb

FCINgs 2 - 1 IFKfb

ROPSgs 2 - 3 TPSfb

HJKgs 2 - 2 KUPSfb

VEGgs 0 - 1 YFMfb

NGEgs 0 - 1 KSHWfb

YOKgs 0 - 2 SANFfb

URDgs 1 - 1 SHIMfb

GAMgs 0 - 1 KAWfb

OTRgs 1 - 4 KASHfb

FCTgs 2 - 3 SAGfb

SHONgs 0 - 1 CERfb

SHEgs 0 - 1 WATfb

SRFCgs 3 - 1 FINfb

ARSgs 2 - 1 CHEfb

EIFgs 0 - 1 KTPfb

VPSgs 4 - 1 KPVfb

MYPAgs 0 - 0 KAJfb

ACOgs 2 - 1 JARfb

NACgs 1 - 0 HEERfb

FCUgs 1 - 0 AZfb

GFgs 0 - 0 HERfb

FCBgs 3 - 1 CSGMfb

FCACgs 0 - 2 AFCHfb

FCVCgs 0 - 3 SOKSfb

SMLgs 0 - 3 BELfb

SMgs 2 - 4 ISLfb

NGgs 1 - 0 DMfb

CBKVgs 0 - 1 RAFCfb

SLBgs 22:45 FCPfb

SEOgs 1 - 2 FSEfb

JEOgs 2 - 1 PSTfb

IUNgs 1 - 3 GWAfb

IDLMgs 1 - 2 GFCfb

MECgs 2 - 0 SFCfb

FOFCgs 1 - 2 FCRfb

BGOgs 1 - 0 WHUfb

SEBgs 2 - 2 QHfb

JUNgs 1 - 1 JDFCfb

CHAgs 1 - 2 DCIfb

SUWgs 1 - 2 ANGfb

RJKgs 0 - 0 LOKZfb

FFKgs 2 - 1 SKEfb

KJELgs 0 - 1 ETFfb

MFKgs 0 - 2 AIFfb

TUILgs 0 - 0 ILHfb

SOTgs 3 - 0 NFKfb

AFKgs 0 - 1 VARfb

BSKgs 1 - 2 FLOfb

BFKgs 5 - 0 FLAfb

PFCgs 1 - 1 DCAfb

FCJgs 1 - 0 NECfb

CAgs 01:00 TIJfb

CSAgs 23:00 CNfb

CLgs 01:30 CLGfb

NNOgs 1 - 0 TOMfb

CHMgs 1 - 2 SPM2fb

IOMgs 1 - 2 FCYKfb

TEKSgs 0 - 0 VELfb

FCDBgs 0 - 1 FKOfb

FCFVgs 1 - 0 AKRfb

VGAgs 3 - 0 KR(II)fb

NEFgs 1 - 1 CHYfb

Süper Lig’de 34. hafta programı belli oldu

Süper Lig'de 4 takımın ligde kalma mücadelesi vereceği 34. hafta programı belli oldu. Denizlispor-Ankaragücü dahil 7 maç Cumartesi günü saat 21:00'da oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’de kapanış haftası olan 34. haftanın programını açıkladı. Denizlispor, Çaykur Rizespor, Yeni Malatyaspor ve Kayserispor’un ligde kalma mücadelesi vereceği 2019-2020 Cemil Usta Sezonu’nun kapanış programı şu şekilde:

24 TEMMUZ CUMA

21:00 Antalyaspor – Galatasaray

25 TEMMUZ CUMARTESİ

21:00 Denizlispor – Ankaragücü

21:00 Yeni Malatyaspor – Gaziantep FK

21:00 Fenerbahçe – Çaykur Rizespor

Dükkan Senin

21:00 Göztepe – Sivasspor

21:00 Gençlerbirliği – Beşiktaş

21:00 Kayserispor – Trabzonspor

21:00 Konyaspor – Alanyaspor

26 TEMMUZ PAZAR

17:00 Kasımpaşa – Başakşehir

Denizi Ticaret Borsası
    YORUMLAR

    En az 10 karakter gerekli

    Sıradaki haber:

    1 kişinin öldüğü 3 kişinin yaralandığı silahlı saldırıda son gelişme!

    Deda Haber - Denizli Haber sitemizde sizlere daha iyi hizmet sağlamak için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

    Deda Haber | Denizli Haber'e üye olun

    Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

    Deda Haber | Denizli Haber'e giriş yapın

    Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.