• CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • Denizli 18° KAPALI
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI

FCNTgs 18:10 FCFTfb

LKWgs 18:45 ASDfb

KYZgs 11:00 TARfb

KIgs 20:30 TORfb

PIAgs 16:00 OLBfb

ALBgs 18:30 ACRSfb

USACgs 19:30 GROfb

LIVgs 19:30 NOVfb

USCPgs 19:30 LCCfb

PRSgs 21:45 GİEfb

FCPVgs 0 - 0 JUV(A)fb

CRgs 21:45 PİSfb

FCSgs 16:00 CFCfb

MFCgs 19:00 MATfb

AREgs 19:30 PADfb

VİPgs 19:30 USTfb

LEGSgs 19:30 PERfb

MODgs 21:30 FSSfb

RVNgs 21:45 USDVfb

İMOgs 21:45 SAMfb

CESgs 21:45 AJFfb

FRMgs 21:45 ASGfb

PALgs 16:00 TURfb

PAGgs 16:00 VIFfb

CFCgs 18:30 CZfb

POT gs 19:30 SSTCfb

VITCgs 19:30 BISfb

CATgs 21:45 TERfb

SSMgs 21:45 BARfb

SZGDgs 18:00 GYIfb

ADM(A)gs 21:45 FCMfb

SVLgs 19:00 BVB(A)fb

S04(A)gs 20:30 KÖL(A)fb

RWOgs 20:30 SFLTfb

RWAHgs 20:30 WEBfb

FKÖLgs 20:30 BSCfb

SCPMgs 20:30 SCWfb

SVRgs 20:30 AAfb

BRE(A)gs 19:30 FCOfb

WOL(A)gs 20:00 SWRfb

TSVSgs 20:00 SCF(A)fb

TSGgs 20:00 FCBAfb

SARgs 17:00 WHDfb

FAIgs 19:30 JAZfb

SLZBgs 19:55 FCLMfb

FCBgs 22:00 ATLfb

RMAgs 19:55 FCSDfb

INTgs 22:00 GLAfb

OLYgs 22:00 OMfb

MCFCgs 22:00 FCPfb

AJXgs 22:00 LIVfb

FCMgs 22:00 ATAfb

CAPgs 3 - 2 CAPfb

CCLgs 0 - 1 JWİfb

SPFCgs 5 - 1 EMDBfb

CARPgs 3 - 0 LDUQfb

COgs 0 - 1 DELFfb

SFCgs 2 - 1 DYJfb

GRSgs 13:30 ADNfb

ADSgs 16:00 ÜMRfb

AORDgs 19:00 ALTfb

BALgs 19:00 BOLfb

SWFCgs 21:45 BRENfb

STKgs 21:45 BARSfb

WATgs 21:45 BLRfb

CARgs 21:45 BOURfb

QPRgs 21:45 PNEfb

LECgs 20:00 CRMfb

HSVgs 19:30 AUEfb

RKCgs 18:30 PECfb

ÖIFgs 20:00 UFCfb

VSKgs 20:00 AKRfb

NRBgs 20:00 HBKfb

DEGgs 20:00 ÖİSfb

AFCgs 20:00 TFFfb

VISSgs 12:00 KASHfb

YFMgs 13:30 NGEfb

SHONgs 13:30 SAGfb

CSAgs 1 - 0 BFCfb

JUVgs 3 - 0 AVAfb

OFCgs 0 - 1 CNCfb

OPRgs 0 - 1 CRUfb

AAPPgs 0 - 5 ACFfb

NSCgs 3 - 0 DALfb

KAJgs 18:30 MYPAfb

FCMgs 15:00 SMfb

KYOgs 12:30 GVKfb

MYGgs 13:00 OMIfb

RNFYgs 13:00 TKVfb

THGgs 13:00 VFKfb

EHMgs 13:00 VVNfb

JEFgs 13:00 ZWGfb

TVgs 13:00 JUBfb

MTHgs 13:00 MYfb

ALBgs 13:00 FOFCfb

MACgs 13:00 AFUKfb

TSCgs 13:30 FCRfb

SHENgs 10:30 TTEfb

GEVgs 14:35 CFFCfb

LW gs 19:00 WKSfb

SWAgs 17:00 ANTfb

COUNgs 19:30 CDUCfb

UCHgs 22:00 ACSIfb

TSVMgs 20:00 SBfb

FCKgs 20:00 INGfb

HFCgs 20:00 SVMfb

UHHgs 20:00 MSVDfb

VKÖLgs 20:00 FCB(A)fb

LULgs 20:00 TEGfb

LBOIgs 20:00 LİNfb

SIKgs 19:00 VENfb

FAgs 19:30 FCHfb

HBKgs 20:00 FREfb

RKSRgs 18:00 MKPNfb

GKSLgs 18:40 SKAGfb

MZKSgs 0 - 0 TBBNfb

ESPgs 17:30 MİRfb

LPAgs 20:00 CTNfb

PONgs 20:00 CDTfb

LUGgs 20:00 GIRfb

SABgs 22:30 ALCfb

FUEgs 22:30 LOGfb

ALMgs 22:30 CARfb

Süper Lig’in tüm transferleri

2020-2021 sezonu yaz transfer tescil dönemi dün akşam sona erdi ve Süper Lig'deki takımların kadroları da şekillendi. Denizlispor'un 11 dış transfer yaptığı dönemde rakiplerinin transfer performansı haberimizde..

Süper Lig’deki 21 takımın aldığı ve gönderdiği oyuncuların tamamı şu şekilde:

BAŞAKŞEHİR
GELENLER
Berkay Özcan – Hamburg
Ravil Tagir – Altınordu
Okechukwu Azubuike – Pyramids FC
Giuliano – Nasr
Hasan Ali Kaldırım- Fenerbahçe
Rafael – Lyon
Deniz Türüç – Fenerbahçe
Boli Bolingoli – Celtic
Nacer Chadli – Monaco

GİDENLER
Ange Belibi – Boluspor
Milos Jojic – Partizan
Alican Özfesli – Boluspor
Mustafa Kutay Peksen – Bayrampaşa
Mert Celik – Neftçi Bakü
Muharrem Öner – Erokspor
Muhammet Arslantaş – Boluspor
Gökhan İnler – Adana Demirspor
Abdulkadir Çelik – Somaspor
Yusuf Avcılar – 52 Orduspor FK
Salim Farsak – FC Shkupi
Eljero Elia – Utrecht
Miguel Vieira – Waasland Beveren
Joseph Attamah – Kayserispor
Furkan Soyalp – Gaziantep FK
Atabey Çiçek – KVC Westerlo
Aziz Behich – Kayserispor
Berkay Özcan – Hamburg
Robinho – Kulüpsüz
Gael Clichy – Kulüpsüz
Doğanay Kılıç – Kulüpsüz

TRABZONSPOR
GELENLER
Vitor Hugo – Palmeiras
Fousseni Diabate – Leicester
Flavio – EC Bahia
Anders Trondsen – Rosenborg
Muhammet Taha Tepe – Altınordu
Anil Başaran – Balıkesirspor
Marlon – Fluminense
Stiven Plaza – Real Valladolid
Benik Afobe – Stoke
Lewis Baker – Chelsea
Djaniny – Ahli

GİDENLER
Nemanja Andusic – Velez Mostar
Dogan Erdogan – Ç. Rizespor
Jose Sosa – Fenerbahçe
Filip Novak – Fenerbahçe
Alexander Sörloth – Crystal Palace
Guilherme – GD Alvarenga
Manuel da Costa – Kulüpsüz
Manoel – Cruzeiro
Badou Ndiaye – Stoke

FENERBAHÇE
GELENLER
Marcel Tisserand – Wolfsburg
Nazim Sangare – Antalyaspor
Dimitrios Pelkas – PAOK
Mauricio Lemos – Las Palmas
Ismail Yüksek – Gölcükspor
Filip Novak – Trabzonspor
Diego Perotti – Roma
Mert Hakan Yandaş – Sivasspor
Papiss Demba Cisse – Alanyaspor
Caner Erkin – Beşiktaş
Enner Valencia – Tigres UANL
Mame Thiam – Kasımpaşa
Jose Sosa – Trabzonspor
Gökhan Gönül – Beşiktaş
Sinan Gümüş – Genoa
Barış Sungur – Bucaspor 1928
Mbwana Samatta – Aston Villa
Kemal Ademi – FC Basel

GİDENLER
Vedat Muriqi – Lazio
Jailson – DL Pro
Allahyar Sayyadmanesh – Zorya Lugansk
Murat Sağlam – Ç. Rizespor
Barış Sungur – Muğlaspor
Oğuz Kağan Güçtekin – Konyaspor
Tolgay Arslan – Udinese
İsmail Yüksek – Balıkesirspor
Muhammed Gümüşkaya – Boluspor
Mevlüt Erdinç – Karagümrük
Alper Potuk – Ankaragücü
Erten Ersu – Konyaspor
Mauricio Isla – Flamengo
Hasan Ali Kaldırım – Başakşehir
Zanka – Kopenhag
Deniz Türüç – Başakşehir
Michael Frey – Waasl.-Beveren
Miha Zajc – Genoa
Mehmet Ekici – Kulüpsüz
Emre Belözoğlu – Kariyer sonu
Simon Falette – E. Frankfurt

BEŞİKTAŞ
GELENLER
Bernard Mensah – Kayserispor
Valentin Rosier – Sporting CP
Atakan Üner – Altınordu
Francisco Montero – Atletico
Gökhan Töre – Y. Malatyaspor
Josef de Souza – Al Ahli
Fabrice N’Sakala – Alanyaspor
Vincent Aboubakar – FC Porto
Welinton – Alanyaspor
Rachid Ghezzal – Leicester
Abdullah Aydın – Concarneau

GİDENLER
Caner Erkin – Fenerbahçe
Alpay Çelebi – Alanyaspor
Atamer Bilgin – Van Spor FK
İlkay İsler – Bayrampaşa
Halil Duman – Karaköprü Bld
Alpagut Özeren – Edirne Bld
Mertcan Açıkgöz – Eyüpspor
Oğuzhan Akgün – Altınordu
Enzo Roco – Karagümrük
Erdem Seçgin – İnegölspor
Abdullah Aydın – Altay SK
Kerem Kalafat – Giresunspor
Vctor Ruiz – Betis
Sedat Şahintürk – Adana Demirspor
Burak Yılmaz – LOSC Lille
Gökhan Gönül – Fenerbahçe
Emre Yıldız – 24 Erzincanspor
Ahmet Gülay – Alanyaspor
Fatih Aksoy – Alanyaspor
Pedro Rebocho – Guingamp
Mohamed Elneny – Arsenal
Abdoulay Diaby – Sporting CP
Kevin-Prince Boateng – Fiorentina

GALATASARAY
GELENLER
Oghenekaro Etebo – Stoke
Arda Turan – Barca
Emre Kılınç – Sivasspor
Fatih Öztürk – Kasımpaşa
Omar Elabdellaoui – Olimpiakos
Kerem Aktürkoğlu – 24 Erzincanspor
Oğulcan Çağlayan – Kulüpsüz

GİDENLER
Maicon – Al Nasr
Jimmy Durmaz – Karagümrük
Atalay Babacan – Adanaspor
Ahmet Çalık – Konyaspor
Berk Balaban – Ankaraspor
Adem Büyük – Y. Malatyaspor
Birhan Vatansever – Altınordu
Yuto Nagatomo – Marsilya
Mariano – Atletico MG
Yunus Akgün – Adana Demirspor
Selçuk İnan – Kariyer sonu
Jean Michael Seri – Fulham
Florin Andone – Brighton
Mario Lemina – Southampton
Henry Onyekuru – Monaco

ÇAYKUR RİZESPOR
GELENLER
Emir Dilaver – Dinamo Zagreb
Dusan Jovancic – Kızılyıldız
Yasin Pehlivan – Gençlerbirliği
Nadir Çiftci – Gençlerbirliği
Engin Bekdemir – Karagümrük
Kemal Rüzgar – Altınordu
Onur Bulut – Alanyaspor
Fabricio Baiano – Martimo
Loic Remy – LOSC Lille
Selim Ay – Konyaspor
Murat Sağlam – Fenerbahçe
Doğan Erdoğan – Trabzonspor
İsmail Köybaşı – Granada
Yassine Meriah – Olimpiakos
Fernando Andrade – FC Porto
Godfred Donsah – Bologna
Can Vural – Pazarspor
Konrad Michalak – Akhmat Grozny
Atakan Akkaynak – Willem II

GİDENLER
Burak Albayrak – Menemen Spor
Orhan Ovacıklı – Bandırmaspor
Amedej Vetrih – Gaziantep FK
Engin Bekdemir – Ankaraspor
Nadir Çiftci – Samsunspor
Yusuf Acer – Afjet Afyonspor
Mahsun Çapkan – Serik Belediye
Çınar Tarhan – Ergene Velimeşe
Can Vural – Pazarspor
Muhammet Çelik – Pazarspor
Eren Karadağ – Pazarspor
Sinan Yazıcı – Fatsa Belediye
Oguzhan Malcı – Mardin Fosfat
Atakan Akkaynak – Türkgücü Münch.
Berkay Sandıkçı – Kulüpsüz
Mohamed Abarhoun – Kulüpsüz
Yan Sasse – Coritiba FC
Atakan Akkaynak – Willem II
Oğuz Kağan Güçtekin – Fenerbahçe
Denys Garmash – Dynamo Kyiv
Ivanildo Fernandes – Sporting CP U23
Andriy Boryachuk – Shakhtar D.

SİVASSPOR
GELENLER
Robin Yalçın – Y. Malatyaspor
Kerem Atakan Kesgin – Göztepe
Jorge Félix – Piast Gliwice
Max Gradel – Toulouse
Fayçal Fajr – Getafe
Olarenwaju Kayode – Shakhtar D.
Casimir Ninga – SCO Angers
GİDENLER
Volkan Eğri – Sivas Belediye
Abdou Traore – Giresunspor
Özkan Yiğiter – Büyük Anadolu
Bünyamin Başar – Büyük Anadolu
Çağrı Karabey – Büyük Anadolu
Furkan Sağman – Sivas Belediye
Emre Kılınç – Galatasaray
Paul Papp – CS U Craiova
Mert Hakan Yandaş – Fenerbahçe
Cem Özdemir – Kulüpsüz
Fatih Aksoy – Beşiktaş
Fernando Andrade – FC Porto
Petar Skuletic – Montpellier

ALANYASPOR
GELENLER
Davidson – Vit. Guimaraes
Alpay Çelebi – Beşiktaş
Efkan Bekiroğlu – 1860 München
Ahmet Gülay – Beşiktaş
Fatih Aksoy – Beşiktaş
Adam Bareiro – Monterrey
Berkan Kutlu – FC Sion
Çagri Güney – Bursaspor
Khouma Babacar – Sassuolo
François Moubandje – Dinamo Zagreb
Ufuk Ceylan – Kulüpsüz

GİDENLER
Junior Fernandes – Ittihad Kalba
Emre Bekir – Serik Belediye
Veysel Ünal – Afjet Afyonspor
Hasan Emiroğlu – Kemerspor 2003
Hasan Can Yalçıntekin – Kemerspor 2003
Alper Tursun – Niğde Anadolu
Yusuf Karagöz – Edirne Bld
Reşo Akın – Tuzlaspor
Rauf Öktem – Karaköprü Bld
Papiss Demba Cisse – Fenerbahçe
Eray Birnican – Konyaspor
Onur Bulut – Ç. Rizespor
Hamza Özdemir – Kırklarelispor
Haydar Yılmaz – Tuzlaspor
Erdinç Mergen – Gümüşhanespor
Fabrice N’Sakala – Beşiktaş
Cenk Gönen – Denizlispor
Kaan Kanak – BB Erzurumspor
İsmail Ünal – Alanya Kestel
Lokman Gör – Altay SK
Sıddık Çelik – M.Yeşilyurt Bld
Isaac Sackey – Hatayspor
Murat Sevimler – Alanya Kestel
Welinton – Beşiktaş
Emircan Altıntaş – Adana Demirspor
Musa Çağıran – Konyaspor
Baiano – Kulüpsüz
Djalma – Kulüpsüz

YENİ MALATYASPOR
GELENLER
Benjamin Tetteh – Sparta Praha
Eray İşcan – Kayserispor
Adem Büyük – Galatasaray
Olcay Sahan – Denizlispor
Jetmir Topallı – KF Ballkani
Zeki Yavru – Denizlispor
Doğukan Emeksiz – Sarıyer
Murat Akça – Giresunspor
Kubilay Kanatsızkuş – Bursaspor
Karim Hafez – Wadi Degla
Wallace – Lazio
Guido Herrera – CA Talleres
Fernando Zuqui – Estudiantes
Christian Cueva – Santos FC
Ertac Özbir – Gençlerbirliği
Musa Bugrahan Kavaklı – Y. Malatya U19
Yakup Alkan – Çorum FK
Semih Kaya – Kulüpsüz
Jody Lukoki – Kulüpsüz

GİDENLER
Thievy Bifouma – SZ FC
Musa Buğrahan Kavaklı – Kahta 02 Spor
Ghaylen Chaaleli – Esperance
Yakup Alkan – Fethiyespor
Kubilay Yılmaz – Menemen Spor
Yiğithan Güveli – Altınordu
Gökhan Akkan – Ankaraspor
Muhammed Enes Salık – M.Yeşilyurt Bld
Fatih Gürden – Adıyaman 1954
Hüseyin Ekici – Adıyaman 1954
Buğra Cağıran – Samsunspor
Emre Selen – Adana Demirspor
Gökhan Töre – Beşiktaş
Murat Yıldırım – Gençlerbirliği
Nuri Fatih Aydin – Sakaryaspor
Ferhat Canlı – Karakoçan FK
Eren Tozlu – Giresunspor
Fabien Farnolle – BB Erzurumspor
Furkan Yiğit – Gölcükspor
Yakup Alkan – Çorum FK
Arturo Mina – BB Erzurumspor
Robin Yalçın – Sivasspor
Mitchell Donald – BB Erzurumspor
Sakıb Aytaç – Denizlispor
Sincere Seth – Kulüpsüz
Remi Walter – Kulüpsüz
Semih Beyaz – Kulüpsüz
Issiar Dia – Kulüpsüz
Vidar Örn Kjartansson – Rostov
Karim Hafez – Wadi Degla

KASIMPAŞA
GELENLER
Kevin Varga – Debrecen
Yasin Dülger – Boluspor
Ertuğrul Taşkıran – Konyaspor
Feyzi Yıldırım – Eskişehirspor
Ahmet Oğuz – Gençlerbirliği
Alan – St. Pölten
Julian Jeanvier – Brentford
Erdem Canpolat – Schalke 04 II
Florent Hadergjonaj – Huddersfield
Gilbert Koomson – Brann
Armin Hodzic – Fehérvr

GİDENLER
Olivier Veigneau – Le Mans FC
İlhan Depe – Kayserispor
Furkan Çetinkaya – Tarsus İY
Ricardo Quaresma – Vit. Guimaraes
Mame Thiam – Fenerbahçe
Fatih Öztürk – Galatasaray
Onur Ural – Sancaktepe FK
Tobias Heintz – Sarpsborg 08
Berk Çetin – Helmond Sport
Jorge Fernandes – FC Porto
Dieumerci Ndongala – KRC Genk
Zvonimir Sarlija – Slaven Belupo
Florent Hadergjonaj – Huddersfield
Yassine Meriah – Olimpiakos

KONYASPOR
GELENLER
İbrahim Sehiç – BB Erzurumspor
Erten Ersu – Fenerbahçe
Artem Kravets – Dynamo Kyiv
Oğuz Kağan Güçtekin – Fenerbahçe
Eray Birnican – Alanyaspor
Ahmet Çalık – Galatasaray
Samuel Eduok – Hajduk Split
Musa Çağıran – Alanyaspor
Sokol Cikalleshi – Akhisarspor
Adil Demirbağ – Adana Demirspor

GİDENLER
Savaş Polat – 1922 Konya
Mücahit Atalay – 1922 Konya
Veli Uğur Kara – Silivrispor
Ahmet Çolak – Sultanbeyli Bld
Vedat Bora – Tuzlaspor
Kaan Özdemir – Kahramanmaraş
Selim Ay – Ç. Rizespor
Seddar Karaman – 1922 Konya
Mücahit Can Akçay – Ankaragücü
Ertuğrul Taşkıran – Kasımpaşa
Ferhat Öztorun – Tuzlaspor
Jens Jönsson – Cdiz CF
Maksut Taşkıran – 1922 Konya
Ali Yaşar – İstanbulspor
Thuram – Tuzlaspor
Ali Turan – Kulüpsüz
Fallou Diagne – Kulüpsüz
Riad Baji – Udinese

KARAGÜMRÜK
GELENLER
Jimmy Durmaz – Galatasaray
Eric Lichaj – Hull
Lucas Biglia – Milan
Ervin Zukanovic – SPAL
Mevlüt Erdinç – Fenerbahçe
Aksel Aktaş – Kayserispor
Enzo Roco – Beşiktaş
Jure Balkovec – Hellas Verona
Yannis Salibur – Mallorca
Yavuz Ulaş Genç – BB Erzurum U19
Vato Arveladze – FC Locomotive
Badou Ndiaye – Stoke
Emiliano Viviano – Kulüpsüz
Aatif Chahechouhe – Kulüpsüz

GİDENLER
Innocent Emeghara – FC Winterthur
Engin Bekdemir – Ç. Rizespor
Yasin Çakaloğlu – Payasspor
Murat Hocaoğlu – Kahramanmaraş
Çagrı Ortakaya – Sakaryaspor
Barış Başdaş – Hannover
Gaber Dobrovoljc – Kulüpsüz
Yalçın Ayhan – Kariyer sonu
Bojan Saranov – Kulüpsüz
Barış Özbek – Kulüpsüz
Raheem Lawal – Kulüpsüz
Erdal Öztürk – Adana Demirspor
Bülent Cevahir – Y. Malatyaspor
Joseph Attamah – Başakşehir

GAZİANTEP FK
GELENLER
Cenk Şahin – Kayserispor
Çağlar Akbaba – Bursaspor
Alexandru Maxim – Mainz
Kevin Mirallas – Royal Antwerp
Amedej Vetrih – Ç. Rizespor
Furkan Soyalp – Başakşehir
Andre – Gremio
Zvonimir Kozulj – Kulüpsüz
Nouha Dicko – Kulüpsüz

GİDENLER
Hasan Yurtseven – Kozan Spor FK
Raman Chibsah – Bochum
Mahmut Bilir – Sarıyer
Kerim Avcı – Adana Demirspor
Muğdat Çelik – Kayserispor
Bahadır Çiloğlu – Serik Belediye
Yusuf Türk – Karacabey Bld
Mücahid Albayrak – BB Erzurumspor
Bartlomiej Pawlowski – Slask Wroclaw
Souleymane Diarra – Kulüpsüz
Seifedin Chabbi – Kulüpsüz
Olarenwaju Kayode – Shakhtar D.
Patrick Twumasi – Alavés
Furkan Soyalp – Başakşehir
Haydar Yılmaz – Alanyaspor
Alexandru Maxim – Mainz

ANKARAGÜCÜ
GELENLER
Zvonimir Sarlija – Slaven Belupo
Endri Cekici – NK Olimpija
Emre Güral – Türkgücü Münch.
Mücahit Can Akçay – Konyaspor
Alper Potuk – Fenerbahçe
Atakan Çankaya – Ankaraspor
Şahverdi Çetin – E. Frankfurt
Daniel Lukasik – Lechia Gdansk
Torgeir Börven – Rosenborg
Idriz Voca – FC Luzern
Abdullah Çelik – Mamak FK
Assane Dioussé – Saint-tienne
Jonathan Bolingi – Royal Antwerp
Joseph Paintsil – KRC Genk
Erdi Dikmen – A. Keçiörengücü
Luka Adzic – RSC Anderlecht

GİDENLER
Mehmet Sak – Hekimoğlu
İlhan Parlak – Kayserispor
Yiğit Kafkasyalı – Mamak FK
Alperen Kuyubaşı – Edirne Bld
Alperen Özşahin – Mamak FK
Burak Evren – Mamak FK
Abdullah Çelik – Mamak FK
Mahmut Altınkaya – Mamak FK
Sıtkı Ferdi İmdat – Altındağ Spor
Ahmet Sun – Etimesgut Bld
Alper Önal – Adıyaman 1954
Kaan Uykur – Altındağ Spor
Hasan Kaya – Nevşehir Bld
Fatih Tultak – Sakaryaspor
Suat Kaya – Tarsus İY
Dever Orgill – Antalyaspor
Gelmin Rivas – D.C. United
Ricardo Faty – Reggina
Aydın Karabulut – Kocaelispor
Mahmut Akan – Ankaraspor
Enes Kubat – Mamak FK
Ahmet Can Arık – 68 Aksaray Bld
Muhammed Yasir Karabay – Z. Kömürspor
Milos Stanojevic – Ankaraspor
Sedat Ağçay – Kulüpsüz
scar Scarione – Kulüpsüz
Nduka Ozokwo – Kulüpsüz
Daniel Lukasik – Lechia Gdansk
Gerson Rodrigues – Dynamo Kyiv
Konrad Michalak – Akhmat Grozny

KAYSERİSPOR
GELENLER
Denis Alibec – Astra Giurgiu
İlhan Depe – Kasımpaşa
İlhan Parlak – Ankaragücü
Aaron Lennon – Burnley
Manuel Fernandes – Krasnodar
Dimitrios Kolovetsios – Panathinaikos
Harrison Manzala – SCO Angers
Daniel Avramovski – Vardar
Muğdat Çelik – Gaziantep FK
Wilfried Kanga – SCO Angers
Joseph Attamah – Başakşehir
Yaw Ackah – Boavista
Aziz Behich – Başakşehir

GİDENLER
Bernard Mensah – Beşiktaş
Ben Rienstra – Fortuna Sittard
Cenk Şahin – Gaziantep FK
Artem Kravets – Dynamo Kyiv
Ziya Alkurt – Altay SK
Aksel Aktaş – Karagümrük
Furkan Polat – Kırşehir Bld
Eray İşcan – Y. Malatyaspor
Aymen Abdennour – Umm Salal SC
Taner Gümüş – Çengelköy
Anthony Uzodimma – Giresunspor
Mario Situm – Reggina
Mert Kula – A. Keçiörengücü
Brice Dja Djedje – Kulüpsüz
Hakan Arıkan – Kulüpsüz
Emirhan Civelek – Galatasaray
Alpay Çelebi – Beşiktaş
Muris Mesanovic – Mlad Boleslav
Emre Taşdemir – Galatasaray
Diego Angelo – Antalyaspor

ANTALYASPOR
GELENLER
Mert Yılmaz – FC Bayern II
Omar Imeri – Shkendija
Gökdeniz Bayrakdar – Kocaelispor
Sidney Sam – SCR Altach
Naldo – Espanyol
Doğukan Özkan – Beşiktaş U19
Nuri Şahin – W. Bremen
Dever Orgill – Ankaragücü
Ali Eren İyican – Ankaraspor
Serdar Gürler – SD Huesca

GİDENLER
Nazim Sangare – Fenerbahçe
Mustafa Acar – Isparta 32 Spor
Batuhan Berkay Fındık – Bodrumspor
Erman Vardar – Bodrumspor
Mustafa İnan – Kemerspor 2003
Yakup Mert Çakır – Bodrumspor
Mert Çölgecen – Kemerspor 2003
Talha Bulut – Kemerspor 2003
Kaan Mert Nasırcılar – Bodrumspor
Ali Erkin – Isparta 32 Spor
Mehmet Durgut – Isparta 32 Spor
Harun Alpsoy – Altay SK
Mikail Başar – Bodrumspor
Harun Kavaklıdere – Bodrumspor
Ondrej Celustka – Sparta Praha
Salih Dursun – Gençlerbirliği
Yekta Kurtuluş – Altay SK
Cengiz Demir – Bodrumspor
Sergen Yatağan – Bodrumspor
Cenk Şen – Bodrumspor
Gustavo Blanco Leschuk – Real Oviedo
Diego Angelo – Gençlerbirliği
Paul Mukairu – RSC Anderlecht
Charles – Kulüpsüz
Aly Cissokho – Kulüpsüz
Delvin N’Dinga – Kulüpsüz
Chico – Kulüpsüz
William Vainqueur – Kulüpsüz
Sinan Gümüş – Genoa

GÖZTEPE
GELENLER
İrfan Can Eğribayat – Adanaspor
Marko Mihojevic – PAOK Saloniki
Dzenan Burekovic – jpest FC
Cherif Ndiaye – HNK Gorica
Kerim Alıcı – Altınordu
Balzs Megyeri – Atromitos Athen
Kubilay Sönmez – Hatayspor
Burak Süleyman – Kocaelispor
Brown Ideye – Aris Selanik
Obinna Nwobodo – jpest FC
Guilherme – GD Alvarenga

GİDENLER
Kamil Wilczek – FC Kopenhag
Andre Castro – Braga
Wallace Reis – EC Vitria
Kerem Atakan Kesgin – Sivasspor
Gökay Eser – Serik Belediye
Celso Borges – Dep. La Corua
Göktuğ Bakırbaş – Ümraniyespor
Beto – Leixoes
Ege Özkayımoğlu – 1922 Konya
Kerim Alıcı – Boluspor
Samed Kaya – Adana Demirspor
Hakan Çinemre – Adanaspor
Deniz Kadah – Kulüpsüz
Cameron Jerome – Kulüpsüz
Serdar Gürler – SD Huesca

DENİZLİSPOR
GELENLER
Cenk Gönen – Alanyaspor
Fede Varela – CD Leganés
Mathieu Dossevi – Toulouse
Angelo Sagal – CF Pachuca
Marvin Bakalorz – Hannover
Costel Pantilimon – Not. Forest
Muris Mesanovic – Mlad Boleslav
Fabiano – Palmeiras
Neven Subotic – Union Berlin
Sakib Aytac – Y. Malatyaspor
Özer Özdemir – Kulüpsüz

GİDENLER
Asım Aksungur – Muğlaspor
Marc Kibong Mbamba – Ankaraspor
Olcay Şahan – Y. Malatyaspor
Murathan Sütçü – Kızılcabölük
Tolgahan Acar – Giresunspor
Zeki Yavru – Y. Malatyaspor
Emre Sağlık – Kızılcabölük
Kadir Kurt – Kızılcabölük
Ali Eren Yalçın – Denizlispor U19
Syam Ben Youssef – Kulüpsüz

HATAYSPOR
GELENLER
Burak Çamoğlu – Karlsruhe
Mame Diouf – Stoke
Aaron Boupendza – G. Bordeaux
Rben Ribeiro – Gil Vicente
Mehmet Küçükdurmuş – Alanya Kestel
Isaac Sackey – Alanyaspor
Munir – Mlaga CF
Yavuz Bugra Boyar – GMG Kastamonu
Ahmet Hakan Şahin – İnegölspor
Pablo Santos – Braga
Alexandros Katranis – Saint-tienne
Jean-Claude Billong – Benevento
Adama Traore – Monaco
Babajide David – FC Midtjylland

GİDENLER
Ömer Alıcı – Boluspor
Mahmut Emir – Şanlıurfaspor
Cengizhan Avcı – İskenderun FK
Mehmet Küçükdurmuş – Payasspor
Samed Karakoç – 24 Erzincanspor
Süleyman Çamlıca – Altındağ Spor
Semih Üstün – Isparta 32 Spor
Buğra Temel – İskenderun FK
Sadi Karaduman – Giresunspor
Caner Hüseyin Bağ – Giresunspor
Yasin Güreler – Tuzlaspor
Fadıl Kocaoğlu – İskenderun FK
Furkan Seker – Adanaspor
Kubilay Sönmez – Göztepe
Ahmet Hakan Şahin – İnegölspor
Hamza Gür – Boluspor
Taylan Özgün – Adıyaman 1954
Alican Özfesli – Başakşehir
Buğra Çağıran – Y. Malatyaspor

GENÇLERBİRLİĞİ
GELENLER
Dominik Furman – Wisla Plock
Murat Yıldırım – Y. Malatyaspor
Mustafa Çeçenoğlu – Menemen Spor
Mattias Johansson – Panathinaikos
Salih Dursun – Antalyaspor
Ataberk Gök – Ankara TKİ
Diego Angelo – Antalyaspor
Piris da Motta – Flamengo

GİDENLER
Nadir Çiftçi – Ç. Rizespor
Mehmetcan Yıldırım – Hacettepe
Ataberk Gök – Hacettepe
Rahmi Can Karadaş – Ankara Demir
Ömer Alper Tatlısu – Hacettepe
Recep Yurdakul – Hacettepe
Yağız Suat Bolat – Hacettepe
Furkan Temir – Hacettepe
Muhammed Barutçu – Hacettepe
Muhammet Selim Okur – Hacettepe
Metehan Mert – Hacettepe
Ali Eren Karadağ – Hacettepe
Hüseyin Eren Bektaş – Hacettepe
Numan Soysal – Hacettepe
Ali Eren Daşdemir – Alanya Kestel
Batuhan Özdemir – Nevşehir Bld
Ahmet Oğuz – Kasımpaşa
Yasin Pehlivan – Ç. Rizespor
Mike van Beijnen – Fortuna Sittard
Mats Seuntjens – Fortuna Sittard
Emre Gündoğdu – A. Keçiörengücü
İlksen Kuttekin – Fethiyespor
Kemal Emirhan Aydın – Hacettepe
Mehmet Can Güngör – Hacettepe
Cayan Poshoroğlu – Hacettepe
Erdem Özgenç – Tuzlaspor
Emre Bakır – Nevşehir Bld
Burak Çapkınoğlu – Adanaspor
Ertaç Özbir – Y. Malatyaspor
Sadio Diallo – Kulüpsüz
Furkan Korkut – Kulüpsüz
Serdarcan Eralp – Kulüpsüz
Stephane Sessegnon – Kulüpsüz
Flavio – Feirense
Fabrcio Baiano – Martimo

BB ERZURUMSPOR
GELENLER
Arvydas Novikovas – Legia Warszawa
Mitchell Donald – Y. Malatyaspor
Armando Sadiku – Levante
Fabien Farnolle – Y. Malatyaspor
Adolphe Teikeu – FC Sochaux
Petrus Boumal – Ural
Kaan Kanak – Alanyaspor
Arturo Mina – Y. Malatyaspor
Muhammed Gönülaçar – Ümraniyespor
Mücahid Albayrak – Gaziantep FK
Ricardo Gomes – Sharjah FC
Cengizhan Bayrak – BB Erzurum U19
Muhammed Furkan Özhan – BB Erzurum U19
Leo Schwechlen – Kulüpsüz

GİDENLER
Osman Şahin – Ofspor
Mahamadou Ba – Bandırmaspor
Aykut Demir – Boluspor
Muhammed Furkan Özhan – Ağrı 1970 Spor
Emin Polat – Ağrı 1970 Spor
Cengizhan Bayrak – Ağrı 1970 Spor
Alperen Bektaş – 1877 Alemdağ
Tunay Deniz – K. Offenbach
Sefa Akgün – 24 Erzincanspor
Ibrahim Sehic – Konyaspor
Jasmin Scuk – Altay SK
Yusuf Gültekin – Ümraniyespor
Batuhan Artarslan – Ümraniyespor
Mickael Pote – Bandırmaspor
Muhammed Gönülaçar – Kocaelispor
Cem Barlık – Kulüpsüz
Merthan Acil – Kariyer sonu
Mücahid Albayrak – Gaziantep FK
Hasan Ayaroğlu – Alanyaspor
Yusuf Acer – Ç. Rizespor

    YORUMLAR

    En az 10 karakter gerekli

    Sıradaki haber:

    Görevinden alınan Rektör Bağ’ın Teknokent maaşı Sayıştay Raporu’nda

    Deda Haber - Denizli Haber sitemizde sizlere daha iyi hizmet sağlamak için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

    Deda Haber | Denizli Haber'e üye olun

    Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

    Deda Haber | Denizli Haber'e giriş yapın

    Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.