DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
ALTIN 501,080,37
BITCOIN 4207090,34%
Denizli
27°

AÇIK

03:54

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
  • Yeni Footer 1
X
Yüksekçıta Okulları

Yüksekçıta Okulları

ABONE OL
21.03.2020 16:40
Yüksekçıta Okulları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yüksekçıta Okulları

Bir Çocuk Bir Eğitim Yaratmaktır

2007 yılında Yüksekçıta Dershanesi olarak kurulan eğitim kurumumuz 2012 yılında önce ilkokulunu, 2013 yılında ise anaokulu ortaokul ve lisesini açarak Şirinköy kampüsüne taşınmıştır. 2016 yılında ise Fen Lisesi’ni açarak tüm kademelerini tamamlamıştır.

Eğitim Anlayışı

Merkezi yönetimlerin ve merkezi yönetimleri atadığı idareciler, yerel alandan uzak bir eğitim atmosferi oluşturmaktadır. Süpermarket işletmeciliği mantığının eğitime uyarlanması “ çocuklarımızı göndereceğimiz içimize sinen bir okul yok “ duygusunu uyandırmıştır.  Bizce eğitim bireyseldir ve kişiye özeldir. Tüm eğitim formülleri bunun üzerine bina edilmelidir. Çözümler yerinde, o anda ve o bireye yönelik olmalıdır. Merkezi çözümler ise kişilerden uzak ve toptancı bir yaklaşım getirir.

Değerler Eğitimi

Günümüz neslinin en önemli sorunu bencil, yalnız, geleneksel değerlerden uzaklaşmış, üretimden yoksun ve tüketmeye odaklanmış bireylerden oluşmasıdır.Yüksekçıta Okulları olarak  ise mutlu olmanın üretmekten geçtiğini, sosyalleşmenin ve paylaşmanın en iyi yolunun üretmek olduğunu, üreten çocukların kendilerini daha değerli hissettiğini düşünüyoruz. Eğitimin birinci ve en büyük görevi  insanlarda bu bilinci oluşturmaktır

Eğitim Anlayışımız

Merkezi yönetimlerin ve merkezi yönetimleri atadığı idareciler, yerel alandan uzak bir eğitim atmosferi oluşturmaktadır. Süpermarket işletmeciliği mantığının eğitime uyarlanması“ çocuklarımızı göndereceğimiz içimize sinen bir okul yok “ duygusunu uyandırmıştır. Bizce eğitim bireyseldir ve kişiye özeldir. Tüm eğitim formülleri bunun üzerine bina edilmelidir. Çözümler yerinde, o anda ve o bireye yönelik olmalıdır. Merkezi çözümler ise kişilerden uzak ve toptancı bir yaklaşım getirir.

http://www.dedahaber.com/haydi-yildizlar-denizli-seninle/

http://www.dedahaber.com/yildizlar-2-tur-yolunda/http://www.dedahaber.com/yildizlar-ege-derbisine-hazir-2/ •

[highlight]Yüksekçıta Okulları’ndan Fiyat Teklifi İsteyin[/highlight]

[box type=”success” ][contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Web Sitesi’ type=’url’/][contact-field label=’Teklif İsteğinin Detaylerı’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Telefon Numarası’ type=’text’ required=’1’/][/contact-form]

[/box]

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.